Užsakyt tikrai labai paprasta:

1. Kad galėtumėte pirkti parduotuvėje, turite užsiregistruoti. Registruojantis nurodykite savo adresą, kuriuo bus išsiųstos prekės, telefono numerį ir elektroninio pašto adresą, į kurį bus išsiųstas registracijos patvirtinimas.

2. Išsirinkę norimą prekę, spauskite prie jos esanti mygtuka “į krepšelį“. Prekių krepšelis visuomet bus matomas viršutiniame dešiniajame kampe. Krepšelį visuomet galite koreguoti, išimti ar pridėti prekes.

3. Baigę apsipirkinėjimą, įsitikinkite, ar krepšelyje yra būtent tos prekės, kurių norite". Jeigu turite nuolaidų kupono numerį, jį įveskite ir spauskite "Užsakyti".

4. Paspaudus “Užsakyti“, prieš patvirtindami užsakymą, įveskite adresą, kuriuo norėtumėte gauti prekes (arba palikite tą adresą kurį nurodėte registruojantis) ir pasirinkite pristatymo būdą.

5. Patvirtinkite užsakymą.

Iš karto po užsakymo patvirtinimo Jūs į savo elektroninį paštą gausite patvirtinimą, kad užsakymas gautas ir tikslinamas. Kai tik bus patikslintas Jūsų užsakymas (t.y. kai tik patikrinsime, kad prekės yra sandėlyje), elektroniniu paštu gausite laišką dėl užsakymo patvirtinimo ar atmetimo.

Jei užsakymas bus patvirtintas, laiške matysite išankstinio apmokėjimo rekvizitus. Kai matysime Jūsų pavedimą bankinėje sistemoje, paštu  gausite pranešimą apie patvirtintą Jūsų užsakymą.


7. Jei turite klausimų dėl prekių, jų pristatymo, apmokėjimo, ar kitais klausimais rašykite mums info@pirkonline.eu